"Pasūti vienu, saņem divus!"

17.00 - 19.00
21.00 - 23.00

“Sapņi un kokteiļi” Sieviešu dienā piedāvā nepieredzētu, unikālu projektu – interaktīvu komēdiju „SEX GURU”!
Latvijā pazīstama personība – šarmantais un talantīgais Valdis Melderis mūsu priekšā stāsies pavisam jaunā ampluā. Ar veselīga humora devu, taču visai pikanti un atklāti viņš runās ar mums par seksu! 

Cik bieži jānodarbojas ar seksu? Ko patiesībā vēlas sievietes un vīrieši? Izrāde „SEX GURU” daudziem palīdzēs izdzirdēt atbildes uz jautājumiem, kurus viņi nav uzdrošinājušies uzdot iepriekš, bet kas vienmēr viņus interesējuši, uzkarsējot asinis un kairinot iztēli. Valdis Melderis pārvērtīsies lektorā un seksa ekspertā, tomēr galvenie šova dalībnieki būs izrādes skatītāji!
Izrāde „SEX GURU” nav ne seksa treniņš, ne lekcija. Auditorija netiks nostādīta neveiklās situācijās, un nevienam netiks uzdoti neērti jautājumi, toties skatītājiem būs lieliska iespēja no sirds izsmieties par to, par ko ikdienā pierasts klusēt. „SEX GURU” ir atklāts un tajā pat laikā intelektuāls šovs.

Šova „SEX GURU” pamatā ir austriešu autora Volfganga Veinbergera luga, un to ar lieliem panākumiem rāda Lielbritānijā, Austrijā, Šveicē, Polijā, Krievijā, Lietuvā un Latvijā.
Izrādes galvenais uzdevums ir ne tikai vienkārši uzjautrināt publiku, lai arī tas nav mazsvarīgi, bet gan parādīt, cik liela loma ir komunikācijai partneru starpā. Ļaut noprast, ka par seksu var un arī vajag runāt. Atbrīvot auditoriju tik ļoti, lai, aizejot no izrādes, skatītāji aiznestu sev līdzi to jautro un nepiespiesto sazināšanās brīvību visā, kas saistīts ar seksualitāti.

Aicinām ierasties savlaicīgi, jo izrādes laikā nevarēs pasūtīt ēdienus un dzērienus.

Tiekamies 8.martā 19.00, Blaumaņa 32.

Vairāk informācijas zvanot uz Sapņu telefonu 22087298

Atpakaļ

© 2002 - 2013 Sapni un Kokteili