"Pasūti vienu, saņem divus!"

17.00 - 19.00
21.00 - 23.00

17.maijā plkst.19.00 Kultūras bārā „Sapņi un kokteiļi”  gaidāma Andra Buļa monoizrāde „Lidojums”. Režisore Gaļina Poļiščuka, teksts - Andris Bulis.

Izrādē aktieris atklāti stāsta par savām „pirmajām reizēm” – pirmo 1. septembri, pirmo mīlestību, pirmo nodevību un nožēlu. Turklāt šis „lidojums” nav klasiska monoizrāde, kur skatītājam jāklausās gari, monotoni teksti, bet gan aizraujošs kolektīvs piedzīvojums, kurā ikviens izrādes apmeklētājs iejūtas pavisam reāla lidmašīnas pasažiera lomā. Izrāde pārkāpj standartus, uzrunājot klātesošos tik tieši, ka robeža starp aktieri un skatītāju izzūd tik pat gaisīgi kā mākoņi aiz iluminatora.

Lidojuma, kas ilgst stundu un divdesmit minūtes, laikā Andris Bulis, būdams tūkstošs metrus tuvāk Dievam, atklāj savu dvēseli — par savu bērnību, par vecākiem, par skolas laiku un ģimenes dzīvi. Ja būtu jāatrod pareizie vārdi, lai konstatētu, par ko tad īsti ir šī izrāde, nāktos teikt — par neko. Un par visu. Par svarīgāko, kas paliek cilvēka atmiņās: par bērnības mīļākajām rotaļlietām, par vecmāmiņu, kura šķirsta albūmu, par bērnu dienu mēteli un zābakiem, kas tik ļoti spiež.

Biļetes www.bilesuparadīze.lv

Sīkāka informācija zvanot uz Sapņu telefonu - 22087298

Atpakaļ

© 2002 - 2013 Sapni un Kokteili